Yüz Yüze ve Uzaktan

Helal Gıda İslami İşler Uzmanı Eğitimi

HELAL
326 İnceleme
0 Aktif Öğrenci
0 Puan

Eğitimin Adı:
Helal Gıda İslami İşler Uzmanı Eğitimi

Eğitimin Amacı:
OIC/SMIIC 34 Uygunluk Değerlendirmesi - Helalle ilgili faaliyetlerde yer alan kişilerin belgelendirmesini yapan kuruluşlar için genel gereklilikler standardı, ilgili OIC/SMIIC standartları ve CTR'nin personel belgelendirme usul ve esaslarına göre hazırlanmış olan personel belgelendirme programları çerçevesinde; helal gıda tetkiklerinde görev alacak uzmanların yeteneklerinin geliştirilmesidir. Temel bilgilerin aktarımı, tartışma ortamı oluşturularak tecrübe aktarımı, pratik çalışmalarla konunun pekiştirilmesi ve eğitim sonunda tüm katılımcıların uzman olmalarının sağlanmasıdır.

Hedef Kitle:
Helal uygunluk belgelendirme kuruluşları tarafından tetkik süreçlerinde helallik konularıyla alakalı görev alacak uzmanlar.

Katılım Ön Şartı:
Bu eğitime katılım için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır. Dileyen herkes eğitimimize katılım sağlayabilir. Sınava katılım için ön şartlar bulunmakta olup ilgili belgelendirme programı dokümanından ön şartlar hakkında bilgi alınabilir.

Eğitimin Süresi:
12 saat (1,5 gün)

Eğitimin İçeriği:

  • OIC/SMIIC 1 Helal Gıda İçin Genel Gereklilikler
  • ISO 19011 Yönetim Sistemleri Tetkik Kılavuzu
  • Pratik çalışmalar


Sertifika:
Eğitimin en az %80'ine katılım sağlayan katılımcılarımıza katılım sertifikası düzenlenecektir. Katılımcılar düzenlenen bu sertifika ile Helal Gıda İslami İşler Uzmanı Belgelendirme Programı'nın eğitim ön şartlarını karşılamış olacaktır.

Sınav ve Belgelendirme:
Sınav ve belgelendirme işlemlerimiz Helal Akreditasyon Kurumu (HAK)'tan OIC/SMIIC 34 standardına göre akredite edilmiş olan CTR'nin Mesleki Yeterlilik Birimi tarafından gerçekleştirilecektir. Mesleki Yeterlilik Birimimiz aynı zamanda ISO 17024 standardına göre Türk Akteditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş olup uluslararası kurallara uygun olarak faaliyet göstermektedir. Sınav ve belge ücretleri CTR Mesleki Yeterlilik Birimi tarafından tahsil edilecektir. Belgelendirme programının detayları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Devamını Oku

Bu eğitim başlığında katılım sağlayabileceğiniz bir genel katılıma açık eğitim programımız bulunmamakta olup, kurum içi veya grup eğitim talepleriniz için Teklif Talep Formu ile kapalı grup eğitim teklifi talep edebilirsiniz. Eğer bireysel katılımcıysanız Bilgi Talep Formu ile talebinizi bize ulaştırmanız halinde talep etmiş olduğunuz eğitim, eğitim programımıza dahil edildiğinde tarafınıza bilgi verilmesi sağlanacaktır.

Henüz bu eğitim için mevcut yorum bulunmamaktadır.

Genel katılıma açık eğitimlerimiz için indirim seçenekleri aşağıdaki gibidir.

Erken Kayıt İndirimleri:


İlave İndirim:

8 saat (1 gün)
Yüz Yüze & Uzaktan
HELAL
0
1,038
Sertifikalı Eğitim
8 saat (1 gün)
Yüz Yüze & Uzaktan
HELAL
0
212
Sertifikalı Eğitim
8 saat (1 gün)
Yüz Yüze & Uzaktan
HELAL
0
164
Sertifikalı Eğitim
8 saat (1 gün)
Yüz Yüze & Uzaktan
HELAL
0
141
Sertifikalı Eğitim
2024-03-04
36 saat (4 gün)
Yüz Yüze & Uzaktan
HELAL
0
623
Sertifikalı Eğitim
2024-03-14
28 saat (3 gün)
Yüz Yüze & Uzaktan
HELAL
0
338
Sertifikalı Eğitim
2024-03-13